top of page

Odabaşoğlu Danışmanlık ve Eğitim

İlkyardım Eğitimleri, Yangın Eğitimleri ve Danışmanlığı, İş Güvenliği ve danışmanlığı, Asbest Söküm Uzmanlığı ve danışmanlığı

ODABAŞOĞLU İLKYARDIM EĞİTİM MERKEZİ KURUCUSU MURAT ODABAŞOĞLU KİMDİR ?

  1969 yılında Erzurum’da doğdu. İlk , orta ve lise eğitimlerini aynı şehirde tamamladı . 1991 yılında Atatürk Üniversitesi Fen-Edebiyat fakültesinden Biyolog olarak mezun  oldu . 1994 yılında Roche Müst.San A.Ş’de tıbbi mümessil olarak ilaç sanayinde göreve başlad ı. İlaç sektöründe yaklaşık 20 yıl değişik kademelerde (Tıbbi mümessil ,  Orta düzey yönetici , Üst düzey yönetici ) görev aldı .2013 tarihinde radikal bir değişiklik ile A sınıfı İş Güvenliği uzmanlığına geçti . Ayrıca bu sürede İlkyardım Eğitmenliği , Yangın Eğitmenliği ve Asbest söküm uzmanlığı sertifikalarını aldı .  2 mart 2015 tarihinde Odabaşoğlu Danışmanlık ve İlkyardım eğitim merkezini açtı.

  Şu ana kadar ki çalışma hayatı süresince, satış ve pazarlama, yöneticilik kişisel gelişim, iletişim teknikleri, duyusal yönetim gibi birçok alanda detaylı eğitimler alarak görev almış olduğu kurumlarda yeni nesillerin gelişmesinde olumlu katkılarda bulunmuştur.

 

  Odabaşoğlu İlkyardım Eğitim Merkezi yeni açılan bir merkez olmasına rağmen İlkyardım sınavlarında katılımcılar çok büyük bir başarı yüzdesi yakalamıştır.

 

  Öncelikli amacımız, Ülkemizde İlkyardım eğitimi bilincinin, toplumun tüm bireylerine aşılanması,  yaşamsal kültürünün önemli bir parçası olabilmesi için bilinçli, etkin ve yetkin ilkyardımcıların yetiştirilmesinde ilk akla gelen güvenilir bir eğitim kurumu olmak olup, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek topluma karşı sorumluluklarını da en üst düzeyde gerçekleştirmektir.

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Kıraç, Avcılar, Silivri, Hadımköy ve Tüm İstabul'a Hizmet Vermektedir.
bottom of page